UROCZYSTA GALA

2021-11-09
W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół Technicznych "FABLOK" w Chrzanowie odbyła się uroczysta gala wręczenia listów gratulacyjnych dla uczniów, którym przyznano stypendium za wyniki w nauce z przedmiotów zawodowych. Wysokość stypendium wynosi 10.000 złotych.

Wyróżnienie to przyznawane jest w ramach projektu unijnego pn. "Poprawa edukacji zawodowej w PCE w Chrzanowie i Zespole Szkół w Libiążu poprzez rozwój CKZ i ofert kształcenia zawodowego".
Listy gratulacyjne wręczali uczniom:
Pan Starosta Chrzanowski - Andrzej Uryga;
Pan Wicestarosta - Bartłomiej Gębala;
Pani Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych "FABLOK" w Chrzanowie - Agnieszka Siejka-Lasoń oraz Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Libiążu - Jadwiga Bochenek.
Lista nagrodzonych uczniów:
1. Syska Dawid
2. Ojrzyński Kordian
3. Szklarczyk Piotr
4. Bykowski Dominik
5. Domanus Marek
6. Dyl Łukasz
7. Gródek Kacper
8. Latko Jakub
9. Glistak Miłosz
10. Kikla Michał
11. Mazgaj Dominik
12. Oniszk Sylwester
13. Żwirek Klaudia
14. Brzóska Bartłomiej
15. Morawiec Mateusz
16. Nocula Damian
17. Nowak Jakub
18. Siewniak Samuel
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Z dniem 1 września 2020 r. zstala zmieniona nazwa szkoły z PCE w Chrzanowie na Zespół Szkół Techninczych "Fablok" w Chrzanowie.