Spotkanie z przedstawicielami Orlen Serwis

2022-12-12

W dniu 9 grudnia uczniowie klas czwartych technikum wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami firmy ORLEN Serwis, która realizuje usługi w branży automatycznej, mechanicznej, elektrycznej oraz maszyn wirujących na rzecz Grupy Kapitałowej ORLEN oraz ANWIL.

Spółka ta, posiadająca swoje oddziały w trzech lokalizacjach w Polsce – w Płocku, Włocławku i Trzebini,  zatrudnia m.in. inżynierów automatyków, elektryków, mechaników, elektromonterów, inżynierów wsparcia produkcji, operatorów dźwigów i maszyn wirujących, a także informatyków.

W trakcie spotkania przyszli absolwenci naszej szkoły poznali profil firmy, szczegóły zatrudniania nowych pracowników, możliwe ścieżki awansu i wsparcia finansowego pracowników uczących się. Tematyka spotkania cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, co może zaowocować wyborem kariery zawodowej właśnie w firmie ORLEN Serwis.