Uwaga!!!

2023-03-06
Rozpoczynamy w naszej szkole konkurs ekologiczny pn. „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Klasa, która odda najwięcej kilogramów elektroodpadów otrzyma atrakcyjne nagrody.
Ekoodpady czyli zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny będziemy zbierać do 15 maja br.
Wszystkie zużyte urządzenia działające na prąd lub na baterie m.in.: telewizory, pralki, lodówki, miksery, suszarki do włosów, żelazka, radia, sprzęt hi-fi, tostery, wiertarki, telefony komórkowe, komputery oraz baterie – to odpady, których nie można wyrzucać do zwykłego pojemnika na śmieci, ponieważ zanieczyszczają środowisko.
W przypadku dużych gabarytów typu pralki, lodówki prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia miejsca złożenia. Sekretariat szkoły: 32 623-26-09.
Odbiór sprzętu będzie prowadzony w każdy wtorek w godzinach 9-14.
Uwaga!!! NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK