Archiwum: październik 2015

IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Górach „Beskid Śląski”.

2015-10-05

Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział w Chrzanowie wspólnie z Powiatowym Centrum Edukacyjnym w Chrzanowie serdecznie zaprasza młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu chrzanowskiego oraz Szkolnych Kół PTT z całej Polski, do wzięcia udziału w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy o Górach „Beskid Śląski”. Konkurs odbędzie się 19 listopada 2015 r. w Powiatowym Centrum Edukacyjnym w Chrzanowie.

Karta zgłoszenia.              Regulamin konkursu.

Czytaj więcej »

Wyniki konkursu na najładniejsze zdjęcie zaćmienia Księżyca!

2015-10-08

I miejsce - Brzózka Aleksander z klasy Ib "monter" ZSZ, II – Kępka Dawid z klasy Ib "monter" ZSZ, III – Warchoł Kamil z klasy I TME. Zachęcamy do obejrzenia całej galerii zdjęć!

Czytaj więcej »

Na Kamionce Małej na Starym Dworzysku-I b-ZSZ

2015-10-12

30 września 2015 klasa I b ZSZ z naszą panią wychowawczynią Ewą Saługą oraz panią od matematyki Marią Issakiewicz spędziła piękny czas w plenerze na Starym Dworzysku- malowniczo położonym miejscu naszego powiatu.

Czytaj więcej »

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.

2015-10-15

Jak co roku w Dzień Nauczyciela są życzenia od uczniów i rodziców, wręczenie przez Pana Dyrektora nagród dla wyróżnionych nauczycieli, ślubowanie klas pierwszych, prezentacje klas pierwszych.

Zobaczcie występ naszych śpiewających uczniów - tutaj i tutaj.

Czytaj więcej »

150 Rocznica urodzin Kazimierza Przerwy –Tetmajera.

2015-10-20

Dnia 17 października uczniowie PCE klasy IV technikum klasy elektryków i mechatroników wzięli udział w uroczystych obchodach Roku Kazimierza Przerwy –Tetmajera zorganizowanym w 150 Rocznicę Urodzin (1865-2015) przez Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział w Chrzanowie . Dzięki interesującej wystawie odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc związanym z życiem i twórczością młodopolskiego poety.

Czytaj więcej »