Archiwum: marzec 2017

Szkolenie zawodoznawcze w Suchorabie

2017-03-03

Szkolenie zawodoznawcze dla uczniów klasy trzeciej technikum w zakresie instalacji fotowoltanicznych oraz pomp ciepła w ośrodku Eturia w Suchorabie.

Czytaj więcej »

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

2017-03-14

Kasia Gędoś z klasy I technikum zdobyła I miejsce w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Gratulujemy!!!

Czytaj więcej »

Dzień otwarty w naszej szkole

2017-03-19

Dnia 15 marca odwiedziło naszą szkołę 7 gimnazjów z powiatu chrzanowskiego oraz uczniowie wraz z rodzicami. Gimnazjaliści oprowadzani byli przez starszych kolegów naszej szkoły. Oglądali głównie pracownie zawodowe, warsztaty szkolne, w których odbywają się zajęcia między innymi z odnawialnych źródeł energii, budownictwa, zajęcia w pracowni elektrycznej oraz mechatronicznej. Zobaczcie fotorelację...

Czytaj więcej »

VII miejsce w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

2017-03-19

Kasia Gędoś uczennica klasy Ib technikum o profilu pożarniczym zdobyła VII miejsce w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Młodzież Zapobiega Pożarom.

Czytaj więcej »

Dzień otwarty dla rodziców.

2017-03-24

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na dzień otwarty w naszej szkole, który odbedzie się 29 marca. Zebrania z rodzicami poszczególnych klas bedą o godzinie 16.30, po nich bedzie możliwość porozmawiania z nauczycielami.

Zapraszamy!

Czytaj więcej »

Targi edukacyjne szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Chrzanowskiego.

2017-03-24

Organizowane targi będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą kształcenia, jaką dla gimnazjalistów przygotowały szkoły ponadgimnazjalne na nowy rok szkolny 2017/2018.

Czytaj więcej »

Festiwal Zawodów w Małopolsce

2017-03-28

W dniach 23-25 III w halach wystawienniczych EXPO Kraków odbyły się Targi Edukacyjne "Festiwal Zawodów w Małopolsce".Nasza szkoła jak co roku przedstawiała swoją ofertę edukacyjną w dwóch branżach;- budowlanej oraz mechanicznej i górniczo hutniczej. Targi odwiedziło kilka tysięcy gimnazjalistów z całej Małopolski. Zobacz zdjęcia.

Czytaj więcej »

Poszukiwania wiosny

2017-03-30

Od 21 marca przez cały tydzień trwały w naszej szkole poszukiwania wiosny. W końcu udało się ja znaleźć. Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia.

Czytaj więcej »