Archiwum: kwiecień 2017

AKCJA SADZENIA LASU

2017-04-04

W dniu żartów (prima aprilis) nie dla żartów a całkiem serio zasadziliśmy sporo sadzonek lipy drobnolistnej. Do lasu w okolicy Kościelca, blisko środka powiatu, wybrali się członkowie Szkolnego Koła Krajoznawczego Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego przy Powiatowym Centrum Edukacyjnym w Chrzanowie.

Czytaj więcej »

WEŻ, PRZECZYTAJ I PRZYNIEŚ NA WYMIANĘ

2017-04-04

W Dniu Otwartym w naszej szkole ciąg dalszy bookcrossingowej akcji tym razem pod hasłem: ,,WEŻ, PRZECZYTAJ I PRZYNIEŚ NA WYMIANĘ." Książki można więc było zabrać do domu, a rodzice obecni na zebraniu mogli podzielić się z innymi czytelnikami tym, co już sami przeczytali.

Czytaj więcej »

Kultura ludowa okolic Chrzanowa

2017-04-04

W Dniu Otwartym w szkole zachęcaliśmy rodziców do obejrzenia wystawy kultury ludowej z okolic Chrzanowa, a tym samym współpracy z pomysłodawczynią i realizatorką projektu – panią Aldoną Kozak.

Czytaj więcej »

Warsztatt antydyskryminacyjne „Co mnie do tego”

2017-04-21

7 kwietna klasa 1a technik mechatronik/technik mechanik pojazdów samochodowych uczestniczyła w warsztatach antydyskryminacyjnych „Co mnie do tego” , zorganizowanych w Muzeum Żydowskim w Oświęcimiu. Podczas zajęć oglądaliśmy film „Niebieskoocy”, następnie dyskutowaliśmy na temat współczesnych stereotypów i uprzedzeń oraz ich destrukcyjnego wpływu na życie młodzieży i dorosłych.

Czytaj więcej »

Spektakl Chory z urojenia.

2017-04-26

W dniu 12 kwietnia uczestniczyliśmy w spaktaklu "Chory z urojenia" w Teatrze Juliusza Słowackiego w Krakowie. Przedstawienie i wnętrze teatru na pewno zostaną nam w pamięci. Artystycznych wrażeń tego dnia było więcej. Małopolskim stylem i torcikiem "Zielony Balonik" zapisze sie nam w pamięci kolebka Młodej Polski w Krakowie - kawiarnia Jana Michalika.

Czytaj więcej »

II miejsce w XLIII Olimpiadzie Wiedzy Technicznej !

2017-04-28

Nasz uczeń z kl. III technik mechatronik GABRIEL KĘPKA został LAUREATEM zajmując II miejsce w XLIII Olimpiadzie Wiedzy Technicznej. Jest to kolejne potwierdzenie, że nasza szkoła wyposaża uczniów i absolwentów w wiedzę i umiejętności techniczne, z którymi śmiało mogą konkurować z innymi.
To dzięki naszej kadrze nauczycielskiej i nowoczesnej bazie jesteśmy gwarantem ich sukcesów. Te wspólne działania nauczycieli i uczniów oraz ich sukcesy dają pełne prawo do stwierdzenia "Szkolimy Zawodowców".

Czytaj więcej »

III miejsce na XXV Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

2017-04-28

Podczas XXV Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża nasza drużyna znalazła się na podium. Jednego punktu zabrakło aby być o stopień wyżej na podium. Ale mamy wspaniałe III miejsce.

Czytaj więcej »