Archiwum: styczeń 2018

XX Przedświąteczne muzyczne Jam Session w "Azylu"

2018-01-05

22 grudnia ponad 70 osób spotkało się na XX - jubileuszowym "Opłatku w Azylu" zorganizowanym przez Pana Konrada Szczurka. Było dużo pozytywnej energii, uśmiechów, wspomnień, wzruszeń oraz dobrej muzyki i wspólnej zabawy. Nie zabrakło też tradycyjnych życzeń od Pani Ewy Rusek, założycielki i wieloletniej opiekunki klubu "Azyl" i Pana Konrada Szczurka oraz od wszystkich dla wszystkich...

Czytaj więcej »

Wszechnica Chrzanowska

2018-01-11

Zapraszamy serdecznie na spotkanie. Dodatkowo polecamy do posłuchania relacji radiowej z ostatniego DKK -Dyskusyjnego Klubu Książki. W ramach projektu Radiowy Klub Książki w grudniu gościła u nas ekipa z Radia Kraków i nagrała naszą dyskusje o książce Milana Kundery, Święto nieistotności.


http://www.radiokrakow.pl/kultura/radiowy-klub-ksiazki-w-chrzanowie-68030/ 
http://www.radiokrakow.pl/kultura/radiowy-klub-ksiazki-w-chrzanowie-68030/ 

Czytaj więcej »

Wernisaż wystawy Mariusza Kubackiego

2018-01-16

O godz. 16.30 24 stycznia 2018, będzie miał miejsce wernisaż wystawy MALARSTWO. MARIUSZ KUBACKI, w Piwniczce "Domu Urbańczyka". Artysta związany z Katowicami, obecnie prowadzi zajęcia na Chrzanowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

Czytaj więcej »

BOGACTWO ZE SREBRA I OŁOWIU PŁYNĄCE

2018-01-16

Zapraszamy serdecznie na uroczyste otwarcie wystawy pt.: BOGACTWPO ZE SREBRA I OŁOWIU PŁYNĄCE, które odbędzie się 24 stycznia 2018 o godz. 17.00 w "Domu Urbańczyka", Aleja Henryka 16 w Chrzanowie. Organizatorami wystawy są Muzeum w Chrzanowie im. Ireny i Mieczysława Mazarakich oraz Muzeum Miejskie "Sztygarka" w Dąbrowie Górniczej.

Czytaj więcej »

Nabór na stanowisko koordynatora projektu

2018-01-16

Dyrektor PCE w Chrzanowie ogłasza konkurs na stanowisko koordynatora projektu "Rozwój edukacji zawodowej w powiecie chrzanowskim poprzez utworzenie CKZ i rozszerzenie oferty edukacyjnej w obszarze głównym elektryczno-elektronicznym i pomocniczym mechaniczno-górniczym". Wszelkie informacje pod tym linkiem.

Załącznik do oferty - kliknij tutaj.

Czytaj więcej »

Warsztaty fotograficzne w Muzeum Śląskim

2018-01-27

18 stycznia 2018 klasa 2b TM wraz z wychowawczynią p.Anną Wielgus i p.Ewą Saługą w ramach zajęć wiedy o kulturze udała się na warsztaty fotograficzne do Muzeum Śląskiego. Uczniowie mieli niepowtarzalną okazję samodzielnego wykonania odbitek fotograficznych w ciemni.

Czytaj więcej »

W Polsce jest zimno, ale ludzie mają gorące serca

2018-01-28

,,W Polsce jest zimno, ale ludzie mają gorące serca "- tak pożegnał się z nami J.M. More z Filipin. Wprawdzie Światowe Dni Młodzieży już dawno za nami, ale u nas powiało na nowo wspomnieniem. W styczniu odwiedził naszą szkołę diakon Jussty, który brał udział w ŚDM, a w Chrzanowie z grupą przyjaciół nocował w szkole.

Czytaj więcej »

Ogólnopolski Konkurs Historyczny

2018-01-29

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Historia II wojny światowej: Polskie Państwo Podziemne 1939–1945

Laureatem szkolnego konkursu historycznego została KATARZYNA GĘDOŚ z kl. II b TM. Gratulujemy!!!!!

Czytaj więcej »