Szkolna wycieczka do Energyladnii

2019-10-01
25.09.2019 r. odbyła się szkolna wycieczka do Energyladnii pod opieką Pani Marii Issakiewicz, Siostry Małgorzaty Syjud oraz Pana Marcina Nierody. Na miejscu czekała na uczniów masa atrakcji, takich jak: rollercoastery, gokarty, wieża ciśnień i mnóstwo innych.

Na każdym kroku można było spotkać punkty gastronomiczne, a także ciekawe miejsca, miedzy innymi: planetarium, czy przepiękne wystawy. Czas umilały występy magików, animatorów rozrywki, Całość dopełniały gry, zabawy, loterie, także dobre jedzenie i orzeźwiające napoje, Uczniowie zwiedzali bajkową krainę uśmiechnięci, podekscytowani, w akompaniamencie wesołej muzyki. Wycieczka okazała się być bardzo udana, dostarczyła wielu przyjemnych, wrażeń i wspomnień.