WYCIECZKA DO NIEMIEC

2019-10-05

W dniach od 26 września do 28 września br uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Marioli Wójcik, Pani Agaty Bolek oraz Pana Pawła Ryby uczestniczyli w wycieczce krajoznawczo- turystycznej do Niemiec.

Celem wycieczki było: zwiedzanie stolicy Niemiec – Berlina, miasta Poczdamu oraz wizyta w Tropikal Island.
Podczas wycieczki zobaczyliśmy: Pałac Cecilienhof oraz Pałac Sanssouci w Poczdamie, Bramę Brandenburską, Plac Aleksandra , fragmenty muru berlińskiego oraz katedrę w Berlinie.
Podczas pobytu w Niemczech odwiedziliśmy także największy tropikalny park rozrywki w Europie - Tropikal Island. Park ten posiada niezliczone atrakcje wodne w otoczeniu cudownego lasu tropikalnego. Czas spędzony w parku umilały nam liczne występy i pokazy artystyczne.
Organizatorom wyjazdu oraz opiekunom młodzieży serdecznie dziękujemy i zapraszamy uczniów do udziału w kolejnych, ciekawych wyjazdach organizowanych w naszej szkole.