JAK NADROBIĆ ZALEGŁOŚCI I PRZECZYTAĆ KILKA LEKTUR SZKOLNYCH

2020-03-17

Epidemia koronawirusa wprowadziła sporo zmian w codziennym życiu. Mamy dla Was kilka pomysłów, jak pożytecznie wykorzystać wolny czas. Przede wszystkim możecie nadrobić zaległości i przeczytać kilka lektur szkolnych. Jeśli nie macie ich w domu, możecie skorzystać z zasobów Internetu. Znajdziecie je tu:

Znajdziemy tu literaturę w każdej postaci. Książki można pobrać całkowicie darmowo w plikach PDF, MOBI, EPUB oraz MP3.

Czytać możecie (i powinniście) nie tylko lektury. I nie tylko czytać, ale także słuchać. Od 17 marca 2020 przez dwa miesiące wszyscy mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do pakietu w ramach usługi Empik Premium. To m.in. darmowy dostęp do audiobooków i e-booków oraz do oferty słuchowisk w aplikacji Empik Go. Oczywiście wcześniej musicie dokładnie zapoznać się z regulaminem korzystania z tej usługi.

Warto zajrzeć na strony bibliotek cyfrowych. Można tam znaleźć wiele ciekawych rzeczy.

Zamknięte teatry i muzea też nie są problemem. Oto kilka propozycji:

Muzea online to świetna propozycja. Zwiedzajcie. Wirtualny spacer po całych wnętrzach, czasem tylko pojedyncze wystawy…. Ale naprawdę warto!!!