OGŁOSZENIE O NABORZE UCZESTNIKÓW NA STAŻ PŁATNY W 2020 r.

2020-04-02

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 02 kwietnia do 04 maja 2020 r. do godziny 15:00 potrwa nabór uczniów ze szkół ponadpodstawowych kształcących się w szkołach zawodowych w obszarze elektryczno-elektronicznym lub mechaniczno-górniczym, pobierających naukę w województwie małopolskim na STAŻE PŁATNE W WYMIARZE 150 GODZIN W OKRESIE LIPIEC - SIERPIEŃ 2020 r. w firmach na terenie powiatu chrzanowskiego.

Dla stażystów przewidziano: wynagrodzenie brutto 2 100,00 zł za 1 miesiąc, tj. 150 godzin roboczych w wymiarze czasu pracy nieprzekraczającym 8 godz. na dobę, opłacanie składki na ubezpieczenie emerytalne, rentowe i wypadkowe oraz refundację dojazdów z miejsca zamieszkania do miejsca odbywania stażu, zapewnienie Opiekuna stażu w miejscu pracy oraz przeszkolenie BHP i ppoż., a także zapewnienie ubrania roboczego.

Warunkiem uczestnictwa w płatnym stażu jest złożenie prawidłowo wypełnionej dokumentacji oraz zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w projekcie CKZ.

Do pobrania: regulamin uczestnictwa_deklaracjauczestnictwa

Złożenie  dokumentacji  naboru na  staż składającej się z  formularza zgłoszeniowego oraz:

Załącznika  nr 2 Zakres danych osobowych powierzonych do przetwarzania

Załącznik  nr 3 Oświadczenie uczestnika projektu

Załącznik nr 4 Formy wsparcia

Załącznika  nr 5 Zaświadczenie, że jest uczniem / uczennicą szkoły zawodowej.

Załączniki są dostępne  na stronach:  www.pcechrzanow.edu.pl,   www.zs.libiaz.pl

Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w trakcie trwania naboru:

- osobiście w biurze projektu: pok. 14, Powiatowe Centrum Edukacyjne, ul. Fabryczna 27, Chrzanów

- za pośrednictwem poczty, kuriera lub osób trzecich – decyduje data i godzina wpływu dokumentów do biura projektu.

Formularze nie zawierające czytelnych danych osobowych wraz z czytelnym numerem telefonu i/lub adresem mailowym nie będą rozpatrywane.