"WYKSZTAŁCENIE TO DOBRO, KTÓREGO NIC NIE JEST W STANIE NAS POZBAWIĆ."

2020-04-24

Drodzy Absolwenci Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Chrzanowie.

Dzień 24 kwietnia 2020 roku, niby zwykły dzień pracy, ale dla Was, maturzystów jest to dzień uroczysty, radosny, dzień zadumy i niekłamanych wzruszeń. Dziękujemy, że przed czterema laty wybraliście naszą szkołę, aby kontynuować w niej swoją edukację.

Wierzymy, że rozwijaliście tu swoje pasje i zainteresowania. Zamykając pewien etap w swoim życiu zostawiacie część siebie właśnie tutaj, w tej szkole.

Życzymy wam wiele pomyślności, sukcesów i szczęścia w życiu osobistym. Wierzymy, że na maturze pójdzie Wam świetnie, a codzienny trud przygotowań do egzaminu dojrzałości zaowocuje sukcesem i dostaniem się na upragniony kierunek studiów.

Kochani, żegnamy Was życzeniami płynącymi z głębi serca. W tych trudnych czasach niech omijają Was troski i zwątpienia, niech towarzyszy Wam radość, zrozumienie, przyjaźń i jakże potrzebna nadzieja.

Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne PCE w Chrzanowie.