UCZESTNICTWO W PROJEKCIE

2020-09-10

Od 10 do 25.09.2020 r. w ZST „FABLOK” w Chrzanowie trwa nabór do projektu w roku szkolnym 2020/21 pod nazwą „Poprawa edukacji zawodowej w PCE w Chrzanowie i ZS w Libiążu poprzez rozwój CKZ i oferty kształcenia zawodowego”.

Uczestnictwo w projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską to gwarancja zdobycia dodatkowej wiedzy oraz otrzymanie certyfikatów potwierdzających nabycie umiejętności zawodowych.

Szczegóły znajdziesz na stronach: www.ckz.pcechrzanow.edu.plwww.zs.libiaz.pl, bezpośrednio w biurze projektu w ZST „FABLOK” - warsztaty szkolne oraz na tablicy ogłoszeń.

Uwaga! Prosimy o zwrócenie uwagi na załącznik nr 6 Oświadczenie o jednoczesnym nieuczestniczeniu w innym projekcie dofinansowanym z EFS.