III Powiatowy Rajd na Orientację dla Szkolnych Kół Krajoznawczych PTT

2014-09-07

Wszystkich informacji udziela szkolny opiekun PTT p.Aldona Bujak. Zobacz na naszej stronie informacje o SKK PTT.

Więcej szczegółów na stronie PTT Chrzanów - kliknij.

Zarząd Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego Oddziału w Chrzanowie serdecznie zaprasza młodzież należącą do Szkolnych Kół Krajoznawczych PTT na III Powiatowy Rajd na Orientację, który odbędzie się 18 września 2014 r. w Chrzanowie (os. Kościelec). Start przewidziany jest na godzinę 9.00.

Osoby chętne do wzięcia udziału w Rajdzie proszone są o zapoznanie się z regulaminem i harmonogramem imprezy a następnie o przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej do 12 września 2014 r. na adres: Polskie Towarzystwo Tatrzańskie, ul. Sokoła 24/108, 32-500 Chrzanów, lub e-mailem na adres: chrzanow@ptt.org.pl