VII Powiatowy Rajdz na Orientację Szkolnych Kół Krajoznawczych PTT w Chrzanowie

2016-09-25

W VII Powiatowym Rajdzie na Orientację Szkolnych Kół Krajoznawczych PTT w Chrzanowie drużyna PCE zajęła III miejsce.

224 uczestników z 9 SKK PTT z mapą w ręku wystartowało na trasę rajdu w rejonie osiedla Stella.

Drużyny miały półtorej godziny na zebranie 20 punktów kontrolnych, w których usytuowane były perforatory do potwierdzania na kartach. Dokładna lokalizacja punktów zaznaczona była na mapie do biegu na orientację wykonanej w skali 1:10 000 z cięciem warstwicowym co 5 m. Każdy zespół sam ustalał kolejność potwierdzania punktów w terenie. Po ukończeniu rajdu wszyscy uczestnicy zgromadzili się na terenie Centrum Usług Socjalnych w Stelli, gdzie odbyło się oficjalne zakończenie imprezy- wręczenie nagród, pucharów, dyplomów, medali. Wśród wszystkich uczestników rajdu losowano także dodatkowe nagrody rzeczowe.