UWOLNIJ KSIĄŻKĘ!

2016-11-15

Książki, które przeczytałeś zalegają na twoich półkach? Uwolnij książkę – daj jej drugie życie! Przynieś ją do szkoły i pozwól innym przeczytać! Nie pozwól, by została zapomniana i zarosła kurzem! Półki bookcrossingowe znajdziesz w sali 35 i 37.

Do uwalniania książek zapraszamy nie tylko zaczytanych w nich uczniów, ale także tych, których chcą dołączyć do grona ,,zaczytanych”.
16 listopada – przy okazji Dni Otwartych w szkole – zachęcamy także rodziców naszych uczniów do korzystania z bookcrossingowej oferty. Książki, które będzie można zabrać ze sobą, znajdą Państwo na pierwszym piętrze. Zachęcamy także do pozostawiania pozycji książkowych, którymi chcieliby Państwo podzielić się z innymi czytelnikami.
Dodatkowych informacji udzielają: Aldona Kozak, Jadwiga Kubicka. O bookcrossing zapytaj także wychowawcę i nauczyciela-bibliotekarza.