II miejsce w III Powiatowym Rajdzie na Orientację Szkolnych Kół Krajoznawczych!

2014-09-25

Naszą szkołę reprezentowali:Łukasz Pałka, Damian Soból, Sądecki Kamil, Czub Dariusz, Popławski Piotr, Patryk Babiarz, Krzysztof Miśliński, Jan Perończyk, Dominik Kowalczyk.

Rajd został zorganizowany 18 września 2014 roku w rejonie Kościelca. Założeniem organizatorów imprezy była promocja aktywnego i zdrowego trybu życia, a także poznanie technik orientacji w terenie z kompasem i mapą. Patronat honorowy nad Rajdem objął Pan Adam Potocki – Starosta Powiatu Chrzanowskiego, Nadleśnictwo Chrzanów oraz Pan Józef Haduch - Prezes Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. Organizatorami Rajdu było Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział w Chrzanowie wraz z Klubem Sportowym Kościelec Chrzanów.