SPOTKANIE Z NASZYM ABSOLWENTEM

2021-11-03
Najlepszym wsparciem dla uczącej się młodzieży w ich poszukiwaniu celowości nauki jest doświadczenie osób, które szkołę już ukończyły.

Z tą myślą rozpoczęliśmy cykl spotkań z naszymi absolwentami, gdyż ich osiągnięcia, sukcesy, kariera, piastowane stanowiska są najlepszym drogowskazem dla uczącej się młodzieży.
Dnia 2 listopada br. odwiedził naszą szkołę mgr inż. Grzegorz Piegza. Grzegorz jest absolwentem z 2013 roku. Ukończył Technikum o kierunku mechatronik. Studiował na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie na Wydziale Odlewnictwa. Od 3 lat pracuje w Odlewni Żeliwa ”Śrem” na stanowisku technologa.
Mamy nadzieję, iż cenne uwagi, refleksje przekazane przez naszego Gościa staną się wskazówką i motywacją dla naszych obecnie uczących się i być może pomogą rozwiązać ich dylematy związane z wyborem drogi życiowej.
Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzony czas.