MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ 2021

2021-12-07
W dniu 6 grudnia odbył się w naszej szkole tradycyjny Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej.
Impreza spotkała się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły.

W zmaganiach wystartowało 12 drużyn 4 osobowych, a walka o zwycięstwo była bardzo wyrównana i zażarta do samego końca.
Po blisko 4 godzinnych zmaganiach rozgrywki grupowe wyłoniły finalistów.
W ścisłym finale znalazły się:
FC PO NALEWCE w składzie: Maksymilian Kosowski, Mateusz Sidełko, Robert Kaszuba, Oskar Ciołczyk
ELEKTRYKA PRĄD NIE TYKA w składzie: Marcin Korlacki, Oskar Bocek, Mateusz Walasek, Dominik Kolbusz
UNIA KACIAŁA w składzie: Wojciech Warzecha, Kamil Kosowski, Łukasz Radwan, Dominik Chrząszcz
Zacięte pojedynki systemem „każdy z każdym” wyłoniły zwycięzców.
Najlepsza w tym roku okazała się drużyna ELEKTRYKA PRĄD NIE TYKA, która pokonała w rundzie finałowej FC PO NALEWCE 4:3 oraz UNIĘ KACIAŁA również 4:3.
Drugie miejsce zajęła UNIA KACIAŁA , trzecie FC PO NALEWCE.
Zawody odbyły się w sportowej atmosferze, a finaliści z rąk Pani Dyrektor otrzymali mikołajkowe nagrody.
Zawody zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowanie fizycznego: Paweł Olszowski, Piotr Góralczyk oraz Michał Marcinowski.
Dziękujemy!!!
Wyniki poszczególnych spotkań oraz dekoracje zwycięzców można obejrzeć w fotorelacji.