ŻYCZENIA OD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

2021-12-21

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski życzy Dyrekcji Szkoły, wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom przede wszystkim dużo zdrowia.
Jakże głębokiego sensu nabierają te najczęściej wypowiadane życzenia.

Chociaż nadchodzące święta będą nieco inne od tych z minionych lat, niech niosą przede wszystkim nadzieję na spokojne, wspólne jutro. Ten trudny czas na pewno minie, a My życzymy Wam, aby stało się jak najszybciej.

Niech ten świąteczny czas będzie wypełniony ciepłem i spokojem. Bądźmy razem, rozmawiajmy, wzruszajmy się i cieszmy. Pokażmy naszym bliskim, jak ważni są w naszym życiu.

W Nowym Roku 2022 życzymy przede wszystkim wytrwałości i dobrych działań na rzecz naszego wspólnego dobra. Przyszły rok, który powitamy, niech będzie dla wszystkich pełen szczęścia, refleksji i dobrych decyzji oraz aby uśmiech nie znikał z Waszej twarzy - mimo noszonej maseczki.