Nasi uczniowie zajęli III miejsce w konkursie z fizyki.

2016-12-12

XIII edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy z Fizyki o Puchar Przechodni Dyrektora PCE odbyła się 9 grudnia 2016r. w PCE w Chrzanowie. Wystąpiło 20 uczestników, którzy reprezentowali siedem szkół naszego powiatu. Z naszej szkoły wystąpili Krzysztof Pająk i Kacper Dębiec, którzy zajęli III miejsce.

Zwycięzcą XIII edycji konkursu zostali uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie – Mateusz Hurbol i Mateusz Kłeczek. Uczniowie zaprezentowali projekt super cichego silnika magnetycznego. II miejsce w konkursie zdobyli reprezentanci Publicznego Gimnazjum z Kwaczały – Weronika Kulawik i Dawid Czak.

III miejsce zajęli przedstawiciele Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Chrzanowie – Krzysztof Pająk i Kacper Dębiec.