SOLIDARNI Z UKRAINĄ

2022-02-28

W związku z wojną w Ukrainie, rozpoczynamy w naszej szkole zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla naszych przyjaciół z Ukrainy.

Zbiórka będzie trwać od 28. lutego do 11. marca 2022 r.

Prosimy o rzeczy nieużywane lub bez wyraźnych śladów użycia, w dobrym stanie technicznym.

Potrzebne są: śpiwory, maty do spania (z pokryciem foliowym), koce termiczne, materace.

A także ubrania, peleryny przeciwdeszczowe, środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, szczotki do włosów, bielizna damska, bielizna męska, bielizna dziecięca, podpaski, pieluchy dziecięce, pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych: głębokie naczynia, łyżki, widelce, noże, kubki, środki antyseptyczne, spirytus, maseczki wielorazowe, termosy.

Żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, pakowane suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne.

Rzeczy proszę przynosić do sali 25. Koordynatorem zbiórki są: s. Małgorzata Syjud, Wolontariat i Samorząd Uczniowski.

Prosimy o przyłączenie się do udziału w akcji. Liczy się każda pomoc!