Inspirujące spotkanie z absolwentem naszej szkoły!!!

2022-04-14
Dnia 12 kwietnia w ZST "FABLOK" w Chrzanowie odbyło się spotkanie uczniów klas 3 i 4 technik mechatronik
z przedstawicielami firmy Philogic.
Krystian Jarczyk - nasz absolwent sprzed 4 lat (były przewodniczący SU), obecnie Inżynier ds. Ofert i Testów, wraz z panią Joanną Grochal - specjalistą ds. marketingu zaprezentowali historię, profil oraz realizacje firmy. Przedstawili także oferty pracy, z których wynika, że największe zapotrzebowanie jest na pracowników wykształconych w kierunkach realizowanych przez naszą szkołę, czyli: programistów CNC, automatyków, mechatroników, elektryków i mechaników. Prezentacja wywołała spore zainteresowanie wśród uczniów, o czym świadczyła duża ilość zadawanych pytań oraz potwierdzenie chęci zwiedzenia siedziby firmy Philogic.
Dziękujemy za owocne spotkanie.