Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

2022-06-28

24 czerwca 2022 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. W tym dniu pożegnaliśmy również uczennice i uczniów klas III Szkoły Branżowej I stopnia.
W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Starosta Powiatu Chrzanowskiego Pan Andrzej Uryga, przedsiębiorcy, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Magdalena Pagacz oraz rodzice wyróżnionych uczniów.
Podczas akademii osoby współpracujące i zaprzyjaźnione z naszą szkołą otrzymały statuetki z rąk Pani Dyrektor mgr Agnieszki Siejki-Lasoń.

Następnie Pani Dyrektor wraz z wychowawcami klas wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, nagrody oraz listy gratulacyjne dla rodziców.
Nagrody otrzymali również uczniowie, którzy zwyciężyli w konkurencjach sportowych w czasie Szkolnego Dnia Sportu.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której uczniowie zaprezentowali swoje talenty. Na zakończenie akademii absolwenci klas III podziękowali dyrekcji, nauczycielom, oraz pracownikom szkoły za ich wysiłek i pomoc w zgłębianiu wiedzy.

A teraz czas na odpoczynek. Całej społecznościszkolnej życzymy wspaniałych, słonecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu.