Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w ZST FABLOK

2022-09-02

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 1 września 2022 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2022/2023. Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy…

Uroczystość dla klas I rozpoczęła się o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej. Akademię  rozpoczął przewodniczący Samorządu Szkolnego. Na początku wprowadzony został sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Szkoły mgr Agnieszka Siejka -Lasoń , która serdecznie powitała wszystkich uczniów – w szczególności uczniów, którzy po raz pierwszy przyszli do naszej szkoły oraz rodziców i grono pedagogiczne.

Po części oficjalnej uroczystości, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w  ZST FABLOK.