Porozumienie o współpracy

2022-12-02
Dnia 1 grudnia zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Technicznych "FABLOK" w Chrzanowie a Zespołem Szkół w Babicach.
W ramach tego porozumienia uczniowie Zespołu Szkół będą mieli możliwość zgłębić swoją wiedzę techniczną poprzez udział w zajęciach dydaktycznych prowadzonych przez nauczycieli i uczniów z ZST "FABLOK" w Chrzanowie.
1
Podczas pierwszego spotkania nasi uczniowie z klasy IV tm pracowali i uruchamiali następujące urządzenia:
Bartek pracował nad zestawem Arduino. Napisał program, wgrał go oraz połączył ze specjalną płytką z oprzyrządowaniem.
Krystian zajmował się drukowaniem na drukarce 3D elementów, które posłużą w tutejszym oddziale przedszkolnym.
Krzysztof składał zestaw robota Fischer Technik education TXT 4.0 Controller. Uczniowie pomagali również w zabawie długopisami 3D uczniom z klasy V oraz uruchomili okulary VR.