Mikołajki na sportowo 2022

2022-12-07
Mikołajki na sportowo 2022
W dniu 6 grudnia w naszej szkole odbył się coroczny “Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej”. Do rywalizacji zgłosiło się 54 zawodników w 14 zespołach.
1
W pierwszej fazie turnieju, drużyny rywalizowały w 4 grupach z których wyłoniono 8 zespołów, które następnie grały systemem pucharowym.
Po 4 godzinach i rozegraniu 26 meczów wyłoniono mistrza szkoły. Został nim drużyna „JDMP” w składzie:
Daniel Gadzała, Jakub Lurka, Patryk Osiełkiewicz i Krystian Świder.
II miejsce ”JBŻ”: Aleksander Radosz, Maciej Kaluga, Dawid Płoszczyca i Kacper Smółka.
III miejsce „Pędzące kombinerki”: Wojciech Warzecha, Maksymilian Kosowski, Jakub Jarczyk i Kamil Kosowski.
Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, mecze były bardzo zacięte, ale prowadzone w sportowej atmosferze.
Wszystkie zespoły otrzymały słodki upominek, a zwycięskie drużyny zostały uhonorowane przez Panią Dyrektor mgr Agnieszkę Siejkę-Lasoń oraz Panią Wicedyrektor Annę Wielgus nagrodami w postaci okolicznościowych koszulek oraz słodyczy.
Nagrody ufundowała Dyrekcja oraz Rada Rodziców ZST "FABLOK", a nad sprawnym przebiegiem rywalizacji czuwali nauczyciele wychowania fizycznego.
Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę i do zobaczenia za rok!