Szkolne jasełka połączone z kolędowaniem!

2022-12-23

W środę 21 grudnia w naszej szkole uczniowie z klasy Ita i I tb: Igor, Krzysztof, Dominik i Krzysztof pod kierunkiem Pana Macieja Krzeczka zaśpiewali kolędy: Wśród nocnej ciszy...Bóg się rodzi...Przybieżeli do Betlejem...Zaśnij Dziecino ..oraz pastorałkę Kolęda dla nieobecnych.

1
Po koncercie młodzież z klas: I ta,I tb, II a, II tb, IV ta i IV tm, a byli to: Daniel, Dominik, Kacper, Filip, Krzysztof, Maciej, Dominik, Jakub, Szymon, Kamila i Jakub pod kierunkiem s. Malgorzaty i Pani Beaty Curlej-Stokłosy przedstawili Jasełka na Dworcu autorstwa Marcina Kobierskiego, aktora teatru Bagatela z Krakowa.
Społeczność szkolna nagrodziła naszych młodych, utalentowanych aktorów gromkimi brawami. Do domów na Święta zanieśliśmy życzenia od młodzieży i Pani Dyrektor Agnieszki Siejki-Lasoń.