XVIII POWIATOWY RAJD NA ORIENTACJĘ

2023-03-24

Dnia 21 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII POWIATOWYM RAJDZIE NA ORIENTACJĘ SZKOLNYCH KÓŁ KRAJOZNAWCZYCH POLSKIEGO TOWARZYSTWA TATRZATRZAŃSKIEGO.

W tym roku uczestnicy rywalizowali na trasie umiejscowionej w Płazie i okolicach.
Na starcie biegu stanęła rekordowa ilość 720 zawodników ze szkół podstawowych i średnich.
Nasza szkoła wystawił 11 zespołów dwuosobowych, niestety mimo bardzo ambitnej postawy nie udało się stanąć na żadnym ze stopniu podium.
W rywalizacji szkół ponadpodstawowych zwyciężyło I LO z Chrzanowa, a w rywalizacji indywidualnej ZS Libiąż.
Gratulujemy wszystkim biegaczom, a w szczególności naszym uczniom reprezentującym szkołę:
Gadzała Daniel, Głogowski Bartosz, Łagan Kacper, Kalemba Dominik, Świder Krystian, Zaik Michał, Subel Jakub, Kogut Adrian, Rzepka Przemysław, Woźniak Szymon, Dutkowiak Jakub, Staroń Maksymilian, Osiełkiewicz Patryk, Lurka Jakub, Dubiel Maksymilian, Mirek Szymon, Dudek Dawid, Mikulski Miłosz, Augustyn Patryk, Adamczyk Piotr, Rus Tymoteusz, Bobowski Igor
Opiekę nad zespołem sprawowali: Pan Paweł Olszowski i Pan Michał Marcinowski.