Pożegnanie klas 4

2023-04-28

28 kwietnia odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji pożegnania klas maturalnych o profilach: technik mechatronik, technik elektryk, technik pojazdów samochodowych.

W uroczystościach, oprócz Grona Pedagogicznego, abiturientów i ich rodziców wzięli również udział: Pan Andrzej Uryga - Starosta Powiatu Chrzanowskiego, Pan Antoni Gawronek - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, dr Jarosław Bugajski - Dziekan Wydziału Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Jaworznie oraz dr hab. inż. Bogdan Szybiński prof. PK - Prodziekan Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej.
Teraz przed tegorocznymi maturzystami kilka "gorących” dni wypełnionych przygotowaniami do matury, która rozpocznie się już w czwartek, 4 maja. Trzymamy kciuki!

Kochani maturzyści rozpoczynacie kolejny piękny etap w Waszym życiu. Życzymy Wam dużo motywacji do twórczego działania, odwagi oraz dużo energii.