2023-06-26

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w ZST "FABLOK" miało charakter wyjątkowo uroczysty. Gościliśmy przestawicieli władz Powiatu Chrzanowskiego, posłów na Sejm RP, partnerów z uczelni i firm, z którymi współpracujemy oraz rodziców. W trakcie uroczystej akademii nastąpiło wręczenie statuetek "Przyjaciel szkoły", a także świadectw i nagród wyróżniającym się uczniom. Nie zabrakło wyrazów wdzięczności i kwiatów.

W wakacyjny nastrój wprowadziła nas inscenizacja "Dzień z życia Fabloku", przygotowana przez koło teatralne, jak również występ szkolnego zespołu muzycznego. Zakończenie roku zbiegło się z otwarciem boiska wielofunkcyjnego przy ZST "FABLOK", będącego inwestycją realizowaną przez Powiat Chrzanowski i dofinansowaną ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. W trakcie uroczystości oficjalnego otwarcia obiektu został rozegrany mecz piłki nożnej pomiędzy przedstawicielami Starostwa Powiatowego w Chrzanowie a drużyną ZST "FABLOK". Wysiłki zawodników doprowadziły do zasłużonego remisu. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie uroczystości.
Życzymy wspaniałych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!