TERMY CHOCHOŁOWSKIE

2023-11-02
W ostatni dzień października odbyła się wycieczka klasy 3tb pod opieką panów Pawła Ryby i Piotra Góralczyka do Term Chochołowskich.

W malowniczo położonej miejscowości Chochołów, u stóp Tatr Zachodnich wzniesiono kompleks basenowy, wykorzystujący najnowocześniejsze osiągnięcia technologiczne.

Jest to największy kompleks basenów termalnych w Polsce (powierzchnia lustra wody prawie 3 tysiące m²), 3 baseny zewnętrzne, 18 basenów wewnętrznych z wodami termalnymi i różnorodnymi atrakcjami, baseny dla dzieci z 3 zjeżdżalniami, SPA&Wellness.

Wody bogate są w lecznicze pierwiastki: siarkę, wapń, magnez oraz sód. Uczniowie w pełni wykorzystali te liczne atrakcje ładując akumulatory na dalszą część roku szkolnego.