Zwiedzanie laboratoriów Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej

2023-11-13

7 listopada 2023 r. uczniowie klasy 5tm i 5td gościli na Politechnice Krakowskiej, gdzie uczestniczyli w wykładzie prof. Leszka Wojnara na temat technik prezentacji.

Następnie tegoroczni maturzyści odwiedzili laboratorium robotów przemysłowych, chłodnictwa i klimatyzacji, metrologii oraz pojazdów samochodowych. Opiekę sprawowali: P. Marzena Rejdych i P. Zbigniew Maciuba. Dziękujemy za zorganizowanie motywujących zajęć, w czasie których uzyskaliśmy wartościowe informacje na temat poszczególnych laboratoriów, a także dowiedzieliśmy się, że najważniejsze w życiu i pracy zawodowej są pasja i zaangażowanie. Z pewnością duża część z nas powróci na Politechnikę Krakowska już w roli studentów Wydziału Mechanicznego.