Współpraca z TAURON DYSTRYBUCJA S.A.

2023-12-03

Absolwent na rynku pracy

W piątek 01.12.2023 r. w ZST "FABLOK" odbyły się zajęcia w formie warsztatu rozwojowego, które prowadziła Pani Dorota Piórkowska - Specjalista ds. Personalnych w TAURON DYSTRYBUCJA S.A. oddział w Będzinie. W spotkaniu tym uczestniczyli uczniowie klasy 4 tb technik elektryk, a jego temat to „Absolwent na rynku pracy”. Nasi uczniowie uzyskali wiele cennych wskazówek o tym jak należy poprawnie napisać CV, na co zwrócić uwagę, udając się na rozmowę kwalifikacyjną, jak przygotować się do takiej rozmowy, jakie są kolejne etapy w procesie rekrutacji do pracy w firmie. Uczestnicy byli zainteresowani poruszanymi tematami, ponieważ już w niedalekiej przyszłości, po skończeniu szkoły będą podejmowali ważne życiowe decyzje związane między innymi z rozpoczęciem pracy zawodowej.