Szkolne Koło Caritas i Koło Teatralne w Poznaniu

2023-12-08
W dniach 7-8 grudnia grupa uczniów najbardziej zaangażowanych w działalność artystyczną i charytatywną szkoły pod opieką siostry Małgorzaty i Pani Marzeny Rejdych wzięła udział w dwudniowej wycieczce do stolicy Wielkopolski - Poznania.
W pierwszym dniu wycieczki podziwialiśmy multisensoryczną wystawę największych dzieł Vincenta Van Gogha.
W drugim dniu największym przeżyciem było spotkanie z podopiecznymi i opiekunami Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego SANCJA, prowadzonego przez Siostry Serafitki. Poznaliśmy różne metody pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Mieliśmy również okazję poczuć atmosferę Starego Miasta odwiedzając m.in. Bazylikę Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Pragniemy podziękować Siostrom Serafitkom za otwarcie serc i drzwi dla młodzieży.