Zawody o Mistrzostwo Powiatu Chrzanowskiego w koszykówce

2023-12-14

Nasi Reprezentanci doskonale zaprezentowali się w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Chrzanowskiego w koszykówce.

Zawody odbyły się z dniu 12.12.2023 roku w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini.
W rozgrywkach grupowych trafiliśmy na ZSTU Trzebinia i wygraliśmy 20:3, następnie zostaliśmy pokonani przez ZSECH Trzebinia 28:13.
W ostatnim meczu decydującym o 2 miejscu w grupie po zaciętym boju pokonaliśmy KSW Libiąż 15:11.
W rundzie finałowej zmierzyliśmy się z Reprezentacją ZS Libiąż.
Po niezwykle emocjonującym pojedynku wygraliśmy 16:15 i zajęliśmy ostatecznie III miejsce w Powiecie Chrzanowskim.
Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Fulbiszewski, Mateusz Morawiec, Oskar Bocek, Dominik Skwarczyński, Krzysztof Nowakowski, Filip Jurczyk, Gabriel Garliński i Paweł Bobrowski.
Opiekunami naszej Drużyny byli Paweł Olszowski i Piotr Góralczyk.
Dziękujemy za sportową postawę i godne reprezentowanie Szkoły.