Mikołajkowy turniej piłki nożnej halowej 2023

2024-02-08

W dniu 6.02.2024 roku odbył się w naszej szkole przełożony z grudnia 2023 r. tradycyjny Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej.

Impreza spotkała się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły.
W pierwszej fazie turnieju drużyny rywalizowały w 3 grupach, z których wyłoniono 4 zespoły, a następnie grały systemem pucharowym.
Po blisko 5 godzinach zmagań i rozegraniu 22 meczy wyłoniono Mistrza Szkoły.
Walka o zwycięstwo była bardzo wyrównana i zażarta do samego końca.
Najlepsza w tym roku okazała się drużyna FABLOK (Bocek Oskar, Malinowski Serafin, Korlacki Marcin, Kolbusz Dominik), która pokonała w finale FRISTAJLE (Chucherko Łukasz, Kozioł Jakub, Jędrzejczyk Wiktor, Szczypta Oktawian) 3:1
W meczu o 3 miejsce zagrały drużyny składające sie z uczniów klas pierwszych.
W spotkaniu tym w podstawowym czasie gry padł remis 2:2, dogrywka nie wyłoniła zwycięzcy i o wyniku zdecydowały rzuty karne. Wygrała drużyna ATLETICO BETON (Śliwiński Hubert, Kajfasz Bartosz, Szandurski Paweł) pokonując COCO JUMBO (Bartel Maksymilian, Gaudyn Paweł, Leśniak Kacper, Dęsoł Nikodem) 9:8.
Wszystkie zespoły otrzymały słodki upominek, a zwycięskie drużyny zostały uhonorowane przez panią dyrektor mgr Agnieszkę Siejkę-Lasoń nagrodami w postaci okolicznościowych koszulek oraz słodyczy.
Nagrody ufundowała Dyrekcja oraz Rada Rodziców ZST "FABLOK".
Nad sprawnym przebiegiem rywalizacji czuwali nauczyciele wychowania fizycznego Piotr Góralczyk i Paweł Olszowski.
Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę i do zobaczenia za rok!!