Dzień otwarty w ZST "FABLOK"

2024-03-15

12 marca w naszej szkole zorganizowany został Dzień Otwarty dla uczniów klas ósmych z naszego powiatu.

W godzinach dopołudniowych odwiedzili nas uczniowie wraz z opiekunami z chrzanowskich, a także okolicznych szkół podstawowych. Gościliśmy uczniów z: SP w Płazie, SP 4 w Trzebini, SP w Luszowicach, SP 3 w Trzebini, SP 6 w Trzebini, SP w Brodłach, SP w Psarach, SP 2 w Libiążu, SP w Babicach, SP 3 w Chrzanowie, SP w Balinie, SP w Dulowej, SP 5 w Chrzanowie, SP 1 w Chrzanowie, SP w Żarkach, SP 8 w Chrzanowie, SP w Myślachowicach, SP 10 w Chrzanowie. Natomiast w godzinach popołudniowych przybyli również rodzice. Odwiedzający zapoznali się z ofertą kształcenia na kolejny rok szkolnym 2024/2025.

Uczniowie, opiekunowie jak i rodzice mogli zapoznać się z realiami naszej szkoły. Zwiedzili pracownie: mechatroniczną, CNC, ruchu drogowego, urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, elektryczną, obróbki skrawaniem oraz pracownię spawalnictwa.
W Dniu Otwartym wzięli udział również nasi partnerzy w zakresie szkolenia zawodowego: ORLEN Serwis S.A. oraz Tauron Dystrybucja S.A.

Oprócz umiejętności zawodowych nasza młodzież zaprezentowała swoje możliwości artystyczne, dzięki którym ósmoklasiści wzięli udział w zajęciach teatralnych, a także mogli posłuchać muzyki w wykonaniu szkolnego zespołu.

Starsi uczniowie oprowadzali gości, dzieląc się doświadczeniami uczniowskimi. Można było zaobserwować, że młodzież nawiązała ze sobą przyjacielską relację.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za skorzystanie z zaproszenia i zaszczycenie nas swoją obecnością.

Zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do naszej wyjątkowej społeczności.

Do zobaczenia we wrześniu!!!