Sztafeta w Biegu Kościuszkowskim - integracja i sportowo - edukacyjna rywalizacja!

2024-06-07
6 czerwca uczniowie klas I technikum w składzie: Tymur Stankevych, Łukasz Zięba i Danylo Zakharchenko reprezentowali naszą szkołę w „Biegu Kościuszkowskim” organizowanym po raz pierwszy przez Szkołę Podstawową im. Tadeusza Kościuszki w Bolęcinie. „Bieg Kościuszkowski” odbył się w Puszczy Dulowskiej i miał charakter sztafety połączonej z quizem wiedzy o Tadeuszu Kościuszce.

Cieszymy się, że z uczniami innych szkół mogliśmy wspólnie świętować pamięć o Tadeuszu Kościuszce i promować zdrowy styl życia. W tym roku nie udało nam się zdobyć Pucharu Przechodniego i dlatego mówimy do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnym biegu!