Wymiana kulturowa Au Pair do Wielkiej Brytanii

2018-02-14

Au Pair to program promujący naukę języka angielskiego w Wielkiej Brytanii. W zamian za opiekę nad dziećmi oraz pomoc w lekkich pracach domowych (do 25 godzin tygodniowo), Au Pair otrzymuje tygodniowe kieszonkowe, pełne wyżywienie i zakwaterowanie u specjalnie dobranej brytyjskiej rodziny goszczącej. Pobyt jako Au Pair to przede wszystkim szansa nauki i doskonalenia języka obcego, poznania nowych przyjaciół z całego świata oraz podróżowania – jako, że każda Au Pair ma zagwarantowane 2 dni wolnego w tygodniu oraz płatny urlop.

Prime Au Pairs jest polsko-angielską firmą, z oddziałami w Legnicy i w Anglii, zajmującą się rekrutacją osób z Polski (najczęściej maturzystów i studentów), chętnych do wzięcia udziału w programie. Są to wyjazdy wakacyjne, półroczne oraz roczne. Myślę, że jest to wspaniała alternatywa dla osób, które jeszcze nie wiedzą co chcą robić po maturze, a także dla przyszłych studentów, którzy mają dość dużo wolego przed rozpoczęciem dalszej edukacji.