Dzień otwarty w naszej szkole

2018-03-26

Gimnazjaliści z ośmiu szkół wraz z opiekunami skorzystali z zaproszenia na Dzień Otwarty, który został zorganizowany 15.03.2018r. w Powiatowym Centrum Edukacyjnym w Chrzanowie. Młodzież gimnazjalną przywitali nauczyciele PCE oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Nikt się nie nudził, gdyż program DNIA OTWARTEGO zakładał wiele atrakcji: pokaz pierwszej pomocy, musztrę klasy strażackiej, lekcje pokazowe w nowoczesnych pracowniach : mechatronicznej, odnawialnych żródeł energii, obrabiarek CNC, budowlanej, elektrycznej.

Uczniowie zadawali wiele pytań dotyczących funkcjonowania szkoły, byli pod wrażeniem nowoczesnych pracowni i ich wyposażenia. Młodzież gimnazjalna przekonała się, że w PCE w Chrzanowie można zdobyć wymarzony, przyszłościowy zawód. W holu szkoły firma Dan CAKE, która współpracuje z naszą szkołą przygotowała stoisko prezentacyjne, gdzie można było skosztować pysznych mufinek.

Uśmiechy na twarzach uczniów świadczyły o tym, że Powiatowe Centrum Edukacyjne w Chrzanowie to szkoła przyjazna i nowoczesna.
Zapraszamy od  września do naszej szkolnej rodziny. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszą placówkę.