SPORTOWA SOBOTA W PCE

2018-05-27

26.05.2018 odbył się w PCE piknik połączony z Dniem Sportu. Uczniowie mogli zmierzyć się w trzech konkurencjach: przeciąganiu liny, biegu w workach i wyciskaniu sztangielki. Po konkursach można było wysłuchać mini koncertu Marioli Sadyn oraz członków zespołu Ayers Rock - Kai i Filipa Sikory.

Na zakończenie odbył się mecz piłki siatkowej uczniowie kontra nauczyciele, zakończony wynikiem 2:1 dla nauczycieli. Dla ostudzenia emocji strażacy z PPSP w Chrzanowie ustawili kurtynę wodną z piękną tęczą w gratis. A było ich sporo...Największe emocje wzbudził konkurs wyciskania sztangielki, rozstrzygnięty dopiero po drugiej dogrywce. Zwyciężył Krzysiek Bochnia z kl. 2 technik mechanik z wynikiem 100 x 10 kg + 100 x 20 kg + 31 x 26 kg ... no, no, pełny szacun...Kolejne miejsca zajęli: Filip Sikora i Adrian Chilyngarian z kl.2 technik elektryk. W pozostałych konkurencjach miejsca na podium wywalczyli:

Bieg w workach

1 - Paweł Kozak