Poznaj swoje prawa w pracy

2019-01-01

W dniu 12.12 2018r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w etapie regionalnym konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy w Krakowie. Konkurs odbył się w Hotelu Best Western Premier w Krakowie.

Wśród blisko 100 uczniów ze szkół średnich z całej małopolski, naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III mechanik Technikum Tomasz Kosobudzki i Mateusz Mirocha. Poziom konkursu był w tym roku bardzo wysoki i do rundy finałowej (z maksymalną liczbą punktów), awansowało 22 zawodników (w ubiegłym roku było to tylko 3 uczniów). Mimo bardzo dobrego przygotowania naszych reprezentantów nie udało im się znaleźć w tej grupie.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i okolicznościowymi upominkami.

Gratulujemy Tomaszowi i Mateuszowi udziału w Konkursie i godnego reprezentowania Powiatowego Centrum Edukacyjnego!!

Opiekę nad uczniami sprawował Paweł Olszowski.