Archiwum: maj 2017

Pożegnanie klasy IV technikum

2017-05-02

28 kwietnia uroczyście pożegnaliśmy klasy IV technikum kończące swoją edukację w naszej szkole.

Uczniowie wyróżnieni na koniec swojej drogi w PCE to: Konrad Sołtysik za świadectwo z paskiem. Dominik Kowalczyk za bardzo dobre wyniki w nauce i działalność w Samorządzie Uczniowskim.

Czytaj więcej »

Dzień otwarty w naszej szkole.

2017-05-24

Zapraszamy wszystkich rodziców na ostatni w tym roku szkolnym dzień otwarty, który odbędzie się 24.05 (środa) o godz. 16.30. 

Czytaj więcej »

Gabriel Kępka, uczeń klasy III mechatronik na konferencji prasowej.

2017-05-24

Gabriel Kępka, uczeń klasy III mechatronik, został zaproszony na konferencję prasową z udziałem Pana Starosty - Krzysztofa Kasperka, Dyr. PCE Mariusza Wacławka, opiekunki ucznia - mgr inż. Krystyny Wywijas oraz przedstawicieli prasy. Spotkanie odbyło się 9 maja 2017 w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie, podczas którego przedstawiono sukcesy Gabriela na szczeblu ogólnopolskim (zajęcie II miejsca w kraju w XLIII Olimpiadzie Wiedzy Technicznej).

Czytaj więcej »

Dzień otwarty w firmie SAPA.

2017-05-26

Uczniowie z klas II i III technikum uczestniczyli w dniu otwartym w firmie SAPA w Chrzanowie. Mieli okazję zapoznać się z ofertą zatrudnienia. Zwiedzili zakład pracy i zaznajomili się z różnorodną produkcją. Zobaczcie zdjęcia.

Czytaj więcej »

Uroczystość wręczenia nagród dla Gabriela Kępki.

2017-05-31

27.05 br. w budynku Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie Gabriel Kępka z opiekunem Krystyną Wywijas uczestniczyli w uroczystości wręczenia nagród laureatom XVIII Olimpiady Wiedzy Technicznej. Gabriel za zajęcie II miejsca w kraju otrzymał nagrody rzeczowe oraz zaświadczenie uprawniające do przyjęcia na wybrany wydział dowolnej uczelni technicznej w Polsce oraz do zwolnienia z części pisemnych wszystkich egzaminów zawodowych w technikum z wynikiem 100%.

Czytaj więcej »