Archiwum: luty 2018

Olimpiada Wiedzy Technicznej

2018-02-02

Gabriel Kepka uczeń klasy IV technik mechatronik zakwalifikował sie do finału Olimpiady Wiedzy Technicznej otrzymujac maksymalną liczbę punktów na etapie rejonowym.
Gratulujemy!
Życzymy powodzenia w finale!!!

Czytaj więcej »

STUDNIÓWKA 2018

2018-02-03

Studniówka, czyli impreza odbywająca się około 100 dni przed maturą, jest dla młodych ludzi pierwszym balem dorosłości. Symbolizować ma też koniec przedegzaminowych zabaw i czas na przygotowanie do najważniejszego sprawdzianu w życiu.

Czytaj więcej »

KONKURS O ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH-BOHATERACH NIEZŁOMNYCH

2018-02-09

Termin - 7 marca 2018 r. Dla laureatów i uczestników konkursu przewidziano cenne nagrody!

„W hołdzie „Żołnierzom Wyklętym” – bohaterom antykomunistycznego podziemia, którzy w obronie niepodległego bytu Państwa Polskiego, walcząc o prawo do samostanowienia i urzeczywistnienie dążeń demokratycznych społeczeństwa polskiego, z bronią w ręku, jak i w inny sposób, przeciwstawiali się sowieckiej agresji i narzuconemu siłą reżimowi komunistycznemu… ”

Czytaj więcej »

Wymiana kulturowa Au Pair do Wielkiej Brytanii

2018-02-14

Au Pair to program promujący naukę języka angielskiego w Wielkiej Brytanii. W zamian za opiekę nad dziećmi oraz pomoc w lekkich pracach domowych (do 25 godzin tygodniowo), Au Pair otrzymuje tygodniowe kieszonkowe, pełne wyżywienie i zakwaterowanie u specjalnie dobranej brytyjskiej rodziny goszczącej. Pobyt jako Au Pair to przede wszystkim szansa nauki i doskonalenia języka obcego, poznania nowych przyjaciół z całego świata oraz podróżowania – jako, że każda Au Pair ma zagwarantowane 2 dni wolnego w tygodniu oraz płatny urlop.

Czytaj więcej »

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

2018-02-14

Gabriel Kępka zajął 2 miejsce w zawodach II stopnia Ogolnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w grupie mechatronicznej i tym samym zakwalifikował się do finału, który odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim.

Gabriel zakwalifikował się także do finału Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra".

Czytaj więcej »

Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

2018-02-15

Starosta Chrzanowski i Burmistrz Miasta Chrzanowa zapraszają na obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

Czytaj więcej »