Archiwum: maj 2018

Święto Konstytucji 3 Maja.

2018-05-03

3 maja będziemy obchodzić Święto Konstytucji. Zostało wprowadzone na pamiątkę uchwalenia przez Sejm Wielki Konstytucji 3 Maja w 1791 r.
Dla uczczenia tej rocznicy, uczniowie naszej szkoły przygotowali akademię.

Czytaj więcej »

Chrzanowski Festiwal Nauki

2018-05-14

W minioną sobotę na Placu Tysiąclecia odbył się Chrzanowski Festiwal Nauki, w którym oczywiście nie mogło zabraknąć naszej szkolnej ekipy. Uczniowie wraz z nauczycielami prezentowali nowoczesne urządzenia mechatroniczne: drukarkę 3D, sterowane komputerowo ramię robota oraz gitarę i protezę ręki wykonane z klocków LEGO Mindstorms do budowy robotów.

Czytaj więcej »

OSP Chrzanów zaprasza!

2018-05-14

Jeżeli interesujesz się tematyką pożarniczą, dołącz do OSP Chrzanów.

Więcej informacji na plakacie.

Czytaj więcej »

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chrzanowie

2018-05-22

21 maja odbyło się w naszej szkole spotkanie z panią Marią Ciupek, pracownikiem Urzędu Marszałkowskiego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Chrzanowie.  

Czytaj więcej »

XIII Powiatowy Konkurs Zastosowań matematyki

2018-05-24

Nasi uczniowie klasy I technik mechatronik Maksymilian Pasierb i Oskar Kłapyta zajęli I i II miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Zastosowań matematyki w innych dziedzinach nauk, który został zorganizowany w Zespole Szkół w Libiążu.

Czytaj więcej »

SPORTOWA SOBOTA W PCE

2018-05-27

26.05.2018 odbył się w PCE piknik połączony z Dniem Sportu. Uczniowie mogli zmierzyć się w trzech konkurencjach: przeciąganiu liny, biegu w workach i wyciskaniu sztangielki. Po konkursach można było wysłuchać mini koncertu Marioli Sadyn oraz członków zespołu Ayers Rock - Kai i Filipa Sikory. 

Czytaj więcej »