Archiwum: listopad 2019

CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA!

2019-11-04

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.

 

https://www.straz.gov.pl/aktualnosci/lista_aktualnosci/Czujka-na-stra%C5%BCy-Twojego-bezpieczenstwa/idn:37158

Czytaj więcej »

FOTOGRAFIA SOLARNA

2019-11-04

28 października, uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w prelekcji na temat fotografii solarnej. W tajniki tematu wprowadził uczniów artysta fotografik, instruktor Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini - pan Karol Mroziewski. 

Czytaj więcej »

I MIEJSCE DLA KRZYSZTOFA WALASZKA UCZNIA PCE W IV EDYCJI KONKURSU WIEDZY O POWIECIE CHRZANOWSKIM

2019-11-17

W konkursie zorganizowanym przez Powiat Chrzanowski wzięło udział 24 uczniów szkół średnich.

Poziom ich wiedzy, jak oceniają jurorzy konkursu, był bardzo wysoki. Nagrody dla zwycięzców oraz dyplomy dla wszystkich uczestników wręczył w siedzibie PCKU w Chrzanowie Bartłomiej Gębala, Wicestarosta Chrzanowski.

 

Czytaj więcej »

101 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

2019-11-17

07 listopada na moment sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się na klimatyczny Teatr Wolnej Myśli (z dzwonkami i rekwizytami) przedstawiający patriotyczny spektakl "Pod Białym Orłem".

Czytaj więcej »

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI AGH

2019-11-22

20.11.2019 roku uczniowie klas 4ta, 4tb oraz 1ta uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Akademi Górniczo – Hutniczej.  W trakcie zajęć przedstawiona została prezentacja dotycząca uczelni: oferty edukacyjnej, zasad rekrutacji, możliwości otrzymania stypendiów i miejsc w akademiku,a także działalności kół naukowych i organizacji studenckich.

Czytaj więcej »