Osiągnięcia zawodowe
2018
üLaureat zawodów centralnych Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej
i Elektronicznej (Gabriel Kępka);
üLaureat zawodów centralnych Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA XX edycja (Gabriel Kępka);
üFinalista zawodów centralnych XLIV Olimpiady Wiedzy Technicznej (Gabriel Kępka);
üFinalista XLIX Olimpiady Języka Rosyjskiego (Sviatoslav Tymoshenko);
üWyróżnienie w konkursie Historycznym PATRIA NOSTRA ( Katarzyna Gędoś, Krzysztof Pająk, Paweł Prowalski);
üI i II miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Zastosowań Matematyki w Innych Dziedzinach Nauk (Maksymilian Pasierb, Oskar Kłapyta);
üI i II miejsce w konkursie Rotmistrz Witold Pilecki - Bohater Niezłomny w kategorii prac multimedialnych (Krzysztof Pająk, Ewelina Raźniak).
üII miejsce w etapie rejonowym w Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2017
üII lokata w zawodach III stopnia XLIII Olimpiady Wiedzy Technicznej oraz uzyskanie tytułu Laureata Olimpiady Wiedzy Technicznej(Gabriel Kępka);
üI miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Fizycznym o Puchar Przechodni Dyrektora PCE pod hasłem „Fizyka w eksperymencie uczniowskim”(K.Gędoś, K. Pająk);
üII miejsce w kategorii drużynowej szkół ponadgimnazjalnych w VI Powiatowym Konkursie o Górach pod hasłem "Beskid Wyspowy";
üIII miejsce w kategorii indywidualnej szkół ponadgimnazjalnych w VI Powiatowym Konkursie o Górach pod hasłem "Beskid Wyspowy"( K.Gędoś);
üIII miejsce w etapie rejonowym Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia;
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2016
üIII miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Fizycznym o Puchar Przechodni Dyrektora PCE pod hasłem „Fizyka w eksperymencie uczniowskim”( Krzysztof Pająk, Kacper Dębiec);
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2015
üI miejsce w XII Powiatowym Konkursie Fizycznym o Puchar Przechodni Dyrektora PCE pod hasłem „ Fizyka w eksperymencie uczniowskim”( Krystian Jarczyk, Grzegorz Dębski);
üIII miejsce w kategorii indywidualnej szkół ponadgimnazjalnych w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy
o Górach ” Beskid Śląski( Gabriel Kępka);
üwyróżnienie w Konkursie na Najlepszy Program Komputerowy organizowanym przez Odział Krakowski SEP;
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2014
üI miejsce w konkurencji ”AutoCad na start” w IV edycji konkursu „ Mam zawód. Mam fantazję”
( Łukasz Pałka, Dominik Ciapała) ;
üI miejsce w XI Powiatowym Konkursie Fizycznym o Puchar Przechodni Dyrektora PCE pod hasłem „ Fizyka w eksperymencie uczniowskim”( Krzysztof Smolik);
üII miejsce w kategorii indywidualnej i drużynowej szkół ponadgimnazjalnych w III Powiatowym Konkursie Wiedzy o Górach;
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2012
üII miejsce w powiecie Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia ( Dominik Dudek).
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2011
üI miejsce w Małopolskim Konkursie Fryzjerskim w kategorii plecionek i warkoczy ( Amelia Kozik);
üZakwalifikowanie się do Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerskiego (Kinga Opyd, Ilona Studnicka, Sylwia Mucha);
üII miejsce Powiatowym Konkursie Fizycznym o Puchar Przechodni Dyrektora PCE ( Jakub Badura, Arkadiusz Urbańczyk, Mateusz Urbańczyk);
üIII miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim ,,Poezja Solidarności (Miłosz Kumala);
üIII miejsce drużynowo w V konkursie „ Zarządzanie finansami osobistymi”;
üI miejsce drużynowo w konkursach ekologicznych zorganizowanych z okazji Dnia Drzewa w Powiecie Chrzanowskim.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2010
üII miejsce w Powiatowym Konkursie Fizycznym o Puchar Przechodni Dyrektora PCE pod hasłem „Fizyka w eksperymencie uczniowskim”( Krzysztof Smolik);
üIII miejsce drużynowo w konkursach ekologicznych zorganizowanych z okazji Dnia Drzewa w Powiecie Chrzanowskim.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2008
üI miejsce drużynowo w finale XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej
- DARIUSZ KĘPKA - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.
Zwolniony z egzaminu na tytuł technika, indeks na wybraną wyższą uczelnię techniczną.
- DANIEL KALĘBA - finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.
Zwolniony z egzaminu zawodowego technika, indeks na wybraną wyższą uczelnię techniczną.
- DARIUSZ KĘPKA - laureat Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych.
Indeks na wybrane kierunki AGH w Krakowie.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2007
ü II miejsce zespołowo w finale Konkursu „Z elektryką przez świat” - Krzysztof Likus, Paweł Szala, Marcin Wierzbic. Ponadto Krzysztof Likus i Paweł Szala otrzymali indeks Wydziału Elektrotechniki Politechniki Śląskiej.
- KRZYSZTOF LIKUS - II miejsce indywidualnie.
- PAWEŁ SZALA - laureat Konkursu "Z elektryką przez świat" na szczeblu wojewódzkim.
- KRZYSZTOF LIKUS - VII miejsce w Olimpiadzie Elektrycznej i Elektronicznej "Euroelektra" na szczeblu centralnym jako jeden spośród 10 najlepszych elektryków z terenu całego kraju.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2006
üKRZYSZTOF LIKUS - finalista XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.
Dyplom uprawniający do przyjęcia na studia na wybranych kierunkach wyższych uczelni technicznych.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2005
üALBERT NUZA - I miejsce w wojewódzkim Konkursie na Najlepszy Program Komputerowy organizowany przez Oddział Krakowski SEP.
- I miejsce w etapie wojewódzkim Konkursu "Technik Roku" zorganizowanego prze Naczelną Organizację Techniczną w kategorii "Informatyka".
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2004
üALBERT NUZA - I miejsce w wojewódzkim Konkursie na Najlepszy Program Komputerowy organizowany przez Oddział Krakowski SEP.
üMICHAŁ MŁOTKOWSKI - laureat Konkursu "Z elektryką przez świat" - nagrody i indeks na Politechnikę Śląską.
üIII miejsce zespołowo w Konkursie "Z elektryką przez świat" na szczeblu wojewódzkim - Łukasz Szala, Michał Młotkowski, Marcin Knapik.
üTOMASZ WYRWIAK - laureat I nagrody Prezesa Towarzystwa Opieki nad Majdankiem za pracę pisemną pt.: "Droga kobiet ku wolności – emancypacja".
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2003
üSZYMON MOSIOŁEK - III miejsce indywidualnie w Konkursie na Najlepszy Program Komputerowy
w grupie programów edukacyjnych zorganizowanym przez Oddział Krakowski SEP
IV miejsce indywidualnie i drużynowo w finale wojewódzkim Konkursu "Z elektryką przez świat".
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2002
üIV miejsce drużynowo w Konkursie "Z elektryką przez świat” zorganizowanym przez SEP.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2000
üV miejsce drużynowo w Konkursie "Z elektryką przez świat" zorganizowanym przez SEP
i K.O. w Katowicach.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1999
üI miejsce indywidualnie i II miejsce drużynowo w Konkursie "Z elektryką przez świat" zorganizowanym przez SEP i K.O. w Katowicach.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1998
üI miejsce indywidualnie i II miejsce drużynowo w Konkursie "Z elektryką przez świat" zorganizowanym przez SEP i K. O. w Katowicach.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1997
üI miejsce indywidualnie i II miejsce zespołowo w Konkursie "Z elektryką przez świat" zorganizowanym przez SEP i K. O. w Katowicach.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------