Konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”

2022-12-20
W dniu 16 grudnia odbył się w naszej szkole konkurs „Poznaj swoje prawa w pracy”.
Celem konkursu, którego patronem jest Państwowa Inspekcja Pracy w Krakowie jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalności zatrudnienia oraz innej pracy zarobkowej.
1
W etapie szkolnym wzięły udział klasy pierwsze technikum. Uczniowie mierzyli się z testem złożonym z 25 pytań.
Szkolny Komitet Konkursowy w którego skład wchodzili nauczyciele Paweł Olszowski i Piotr Góralczyk po sprawdzeniu prac ogłosili zwycięzców, a nagrody wręczyła Pani Wicedyrektor Anna Wielgus.
Największą wiedzą wykazał się uczeń Krzysztof Małkus i zajął I miejsce.
Następne pozycje zajęli odpowiednio: II miejsce Michał Błachut, a III Jakub Kurdziel.
Gratulujemy zwycięzcom!