Archiwum: grudzień 2016

Kiermasz świąteczny

2016-12-06

W naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny. Wszystkie ozdoby zostały wykonane w Świetlicy Terapeutycznej w Chrzanowie - Fundacja im. Brata Alberta. Wszystkie ozdoby są piękne i z pewnością nadadzą świąteczny klimat w naszych domach. 

Czytaj więcej »

Niebo istnieje naprawdę

2016-12-07

Gdy dostałam w prezencie książkę "Niebo istnieje naprawdę", odłożyłam ją na półkę, gdzie leżała kilka lat. Sięgnęłam po nią dopiero, gdy ukazał się film. Pomyślałam, że może jednak jest w niej coś, co mnie zainteresuje, skoro ukazała się jej ekranizacja.

Przeczytajcie wypowiedź Wiktorii Kosowskiej z kl. III ZSZ.

Czytaj więcej »

Święty Mikołaj w naszej szkole!

2016-12-07

6 grudnia przez naszą szkołę przeszedł czerwony orszak Mikołajów i ich pomocników. Nie ominął nikogo. Kto grzeczny dostał cukierka, kto niegrzeczny otrzymał rózgę. Było naprawdę wesoło.

Czytaj więcej »

Nasi uczniowie zajęli III miejsce w konkursie z fizyki.

2016-12-12

XIII edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy z Fizyki o Puchar Przechodni Dyrektora PCE odbyła się 9 grudnia 2016r. w PCE w Chrzanowie. Wystąpiło 20 uczestników, którzy reprezentowali siedem szkół naszego powiatu. Z naszej szkoły wystąpili Krzysztof Pająk i Kacper Dębiec, którzy zajęli III miejsce.

Czytaj więcej »

Przy wigilijnym stole

2016-12-15

Wczoraj odwiedziliśmy Zakład Opiekuńczy dla Przewlekle Chorych w Chrzanowie. Było to takie przedświąteczne spotkanie: chorzy obejrzeli jasełka, słuchali fragmentów książki Danuty Śmierzchalskiej pt. "Przy wigilijnym stole".

Czytaj więcej »

Szkolne jasełka

2016-12-16

Zobacz galerie zdjęć ze szkolnych jasełek.

Czytaj więcej »

II Powiatowy Konkurs Ortograficzny o "Pióro Starosty Chrzanowa"

2016-12-16

W Turnieju Ortograficznym wzięło udział 18 uczestników z 5 szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu chrzanowskiego. Z naszej szkoły w konkursie startowali: Krzysztof Walaszek, Agnieszka Kurowska i Sławek Jędrocha (pod opieką pani Aldony Kozak).

Czytaj więcej »

UWOLNIJ KSIĄŻKĘ!

2016-12-18

Dzień Otwarty w naszej szkole  to nie tylko możliwość spotkania się rodziców z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów. To także  zaproszenie rodziców do udziału w bookcrossingu - można było przynieść własne książki albo - jeśli ktoś nie miał takiej możliwości - po prostu ,,poczęstować się" egzemplarzami, które zebraliśmy wśród nauczycieli w ramach akcji ,,Uwolnij książkę".

Czytaj więcej »

1 GRUDZIEŃ ŚWIATOWY DZIEŃ AIDS

2016-12-18

Z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS odbyła się w naszej szkole prelekcja, w której wykorzystano filmy edukacyjne oraz prezentacje multimedialną przygotowaną przez uczniów klasy Ia technik mechatronik/ mechanik poj. sam pod kierunkiem wych. Beaty Maśko.

Czytaj więcej »

JAM SESSION w klubie „Azyl”

2016-12-19

16 grudnia 2016 r. ponad 60 osób spotkało się na XIX PRZEDŚWIĄTECZNYM KOLĘDOWYM (i nie tylko) JAM SESSION w klubie „Azyl”. Były wspomnienia, życzenia oraz dużo, dużo muzyki i pozytywnej energii – więc akumulatory zostały naładowane!!!

Czytaj więcej »

Wspólne kolędowanie w naszej szkole

2016-12-21

Czas przedświąteczny to dobra okazja na spotkania z ludźmi, wspólne rozmowy, życzenia i śpiewanie kolęd. To czas, w którym możemy się zatrzymać na chwile w codziennym pędzie i spokojnie porozmawiać.
Pracownicy naszej szkoły ci obecni i ci, którzy przeszli na zasłużony emerytalny "urlop" również, po raz kolejny spotkali się aby przełamać się opłatkiem i wspólnie pokolędować.

Czytaj więcej »